Onursal Başkan Lojistik Yazı

TURKIYE’de, köklü konuma sahip 1 LOjiSTiK Firmayız. Çarşı, Pazar, Devlet, Ekonomi, Ülkemiz ve İnsan için katkıda bulunmaya çalışırken, Ambar, lojistik işimize Odaklanıyoruz. Sanayici ve Esnaf Müşterilerimizin Ticari Emtiaları güvenle, yerine, zamanında Nakliyat ile sorunsuz teslim ve tesellüm. Ticaret rahat ve yaşam arasındaki bağlantı, gerçek değer “güvenle zamanında yerine götürebilen bizim gibi Lojistik firmalardadır.

Parsiyet Ticari Emtia Nakliyatında, ideal koşullarda taşıma hedefine çalışan özverili insan kaynağımız, araçlarımız, Karayolu, köprü, otoyol, risk,Araç Lastiklerin üstünde, Yük, maliyet, nihayet İnegöl-İstanbul-Bursa Ambarlarımız. Lojistik servisler ile tahmil tahliye İşte bu takım çalışmamız.

1966 yılında İnegöl ve İstanbul da karşılıklı açılan ambarlarımız 50 yılı aşan süredir Güvenle,yerine,zamanında lojistik sağlamaktadır. İnegöl Ambarı prensipleri, değişmez değerleri çerçevesinde; Firmamızda zamanla bayrak değişiklikleri yaşanmaktadır, Bu bayrak değişiklikleri ile markamıza duyulan güven ve hizmet kalitemizi gelecek nesillere iyileştirerek aktarma sorumluluğu ile ambar, lojistik sürdürülüyor. Ali Bahadır Öke